Налаштування VPN L2TP для Windows 10.

 1. Знайдіть на Панелі завдань іконку "Центр підтримки" та натисніть/торкніться її, а потім в нижній частині натисніть на "VPN".
 2. У вікні налаштувань натисніть на "Додати піключення VPN".
 3. Тепер Ви повинні налаштувати Ваше PPTP VPN з'єднання. Ось налаштування.
 4. Найважливіше - це налаштувати ключ для перевірки достовірності. В іншому разі Ваш трафік не буде зашифровано. Натисність правою кнопкою миші на зображення монітора або Wi-Fi у нижньому правому кутку. Після цього натисність на "Центер мережевих підключень і спільного доступу".
 5. Далі натисніть на "Змінити налаштування адаптера".
 6. Знайдіть Ваше VPN L2TP підключення та натисніть правою кнопкою миші, після чого натисніть "Властивості".
 7. На вкладці "Безпека" знайдіть "Тип мережі VPN" та натисніть "Дозволити такі протоколи", а далі поставте галочку на "Microsoft CHAP version 2 (MS-CHAP v2)" та натисніть на кнопку "Додаткові параметри".
 8. У вікні "Додаткові параметри" оберіть "Використати для автентифікації заздалегідь установлений спільний ключ" та в полі "Ключ" введіть слово VPN та натисніть "ОК".
 9. Тепер у будь-який час, коли Вам буде потрібно з'єднатися, лише натисніть на кнопку мережі на Панелі завдань і оберіть VPN-з'єднання.
 10. У вікні налаштувань натисніть "Підключити".

Примітка

Якщо ви успішно підключилися, але як і раніше маєте проблеми з доступом, ви також можете спробувати змінити ваші DNS-адреси.

 • Основний — 8.8.8.8
 • Альтернативний — 8.8.4.4