Послуги SwordVPN

Разом з SwordVPN Ви отримуєте всі послуги VPN у будь-якому з обраних тарифних планів. Користуйтесь Інтернетом безпечно, не переймаючись тим, що за Вами можуть стежити. Живіть віртуальним життям наповну разом із безпечним VPN-з'єднанням.

VPN: Що це?

Для того щоб створити захищений канал логічної мережі поверх публічної чи приватної необхідна VPN технологія . Реалізувати її можна тільки при наявності швидкісного інтернету. Для створення захищеної мережі використовується тип з'єднання точка-точка. Його ще називають тунельним протоколом. Для того щоб підключитися до мережі необхідно встановити на комп'ютер ВПН-клієнт, сумісний з використовуваної користувачем операційною системою.

Особливості технології VPN полягають у тому, що потрібно використовувати платформу яка швидко масштабується, що забезпечує надійний та ефективний захист даних і аутентифікацію. VPN Особливості підключення також полягає в тому, що при підключенні комп'ютера до сервера відбувається інкапсуляція даних. Їх неможливо перехопити. Оскільки вся передана інформація зашифрована.

Процес шифрування відбувається на комп'ютері відправника, а розшифровка на машині одержувача. Для реалізації останньої процедури необхідний спеціальний ключ. Після того, як сталася розшифровка відбувається з'єднання між двома мережами. Таким чином, ВПН-технологія є однією з найнадійніших і практичних.

Для чого потрібен ВПН?

  • створення відеоконференцій
  • доступу до зовнішніх ресурсів
  • забезпечення нормальної роботи IP-телефонії
  • створення мережі між віддаленими офісами
  • роботи всередині корпоративних мереж
  • користуватися інтернетом на 100% анонімно
  • завантажувати файли і користуватися ресурсами заборонені у вашій країні
  • безпечно працювати в корпоративному середовищі
  • захистити себе від впливу хакерських атак

Використання ВПН актуально як для рядових користувачів, так і для великих компаній. Технологія дозволяє вийти на якісно новий рівень безпеки. Якщо не застосовувати ВПН ризик викрадення важливих даних буде вкрай високим. Крім того, ця технологія дозволить вам не залишати «слідів» в мережі.

У компанії SwordVPN можна вигідно замовити послуги VPN. Ми пропонуємо різні варіанти підписок. Ви зможете вибрати той формат співпраці з нами, який буде для вас найбільш зручним.